Jak grać zakłady bukmacherskie

Jak grać zakłady bukmacherskie u bukmachera?

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

czyli na co zwracać uwagę i od czego zacząć grę na zakładach bukmacherskich…

Osoby pragnące poczuć emocje i adrenalinę, ale bez fizycznego zaangażowania często decydują się na odrobinę hazardu i obstawiają wyniki różnych zdarzeń u bukmacherów czy to w sieci Internet czy to w punktach stacjonarnych jak Fortuna czy STS.
Jednakże podejmując taki krok, a nie mając przysłowiowego zielonego pojęcia na temat, stają przed dylematem: „zakłady bukmacherskie jak zacząć grać”?

W jaki sposób w ogóle potraktować naszą zabawę? Jak coś jednorazowego i zrobić „złoty strzał” jak w Totolotku czy może zacząć na poważnie się tym interesować?

Pierwszą rzeczą jaką należy zdecydować jest wybór bukmachera. Tu możemy skorzystać z naszego porównania bukmacherów oraz ich promocji na start – to ważne gdy zaczynamy bo warto zacząć grać nie za swoje pieniądze a za pieniądze od bukmachera – który zawsze oferuje jakiś bonus dla nowo rejestrujących się graczy…

A więc … Musimy zastanowić się czy będziemy korzystać z usług tradycyjnego punktu czy też wolimy zakłady przez Internet.

Ten ostatni ma te przewagę, że otwarty jest 24 godziny na dobę ale zanim zwiążemy z nim swoje nadzieje powinniśmy sprawdzić jego wiarygodność i całą ofertę wydarzeń i dyscyplin (może się zdarzyć że chcemy obstawiać coś czego dany bukmacher nie ma w ofercie kursów).
W tym momencie pojawia się kolejne istotne pytanie.

Jak grać zakłady bukmacherskie

Złota zasadą okazuje się tutaj obstawianie zdarzeń w dziedzinie na której się znamy, takiej która cały czas śledzimy i sprawdzamy aktualne jej trendy.

Na przykład skupienie się na obstawianiu jednej ligi piłki nożnej i nieustanne śledzenie jej statystyk pozwala na częstsze wygrywanie i uzyskiwanie satysfakcjonujących wyników finansowych na zakładach bukmacherskich.
Taka taktyka jest o wiele bardziej efektywna niż chaotyczne stawianie „na co się tylko da”.

Wspomnieć należy również o ciekawej formie obstawiania wyników meczy jaką są zakłady bukmacherskie live. Dotyczą one wyłącznie wybranych dziedzin sportu i oferowane są tylko przez bukmacherów internetowych ze względu na niezbędne do ich zawierania nowoczesne technologie i środki przekazu. A polegają na typowaniu wyniku meczu w trakcie jego trwania – co daje nie tylko możliwość zarobku w trakcie emocjonowania się meczem ale i szybkie reagowanie na sytuację którą widzimy na boisku.

 

Co jeszcze warto wiedzieć o zakładach bukmacherskich?

By zacząć grać na zakładach bukmacherskich trzeba też znać rodzaje tych zakładów bukmacherskich. W zakładach bukmacherskich można obstawiać znacznie więcej niż tylko wynik meczu, im popularniejszy mecz, tym więcej możliwości. Przedstawiam poniżej najczęstsze opcje zakładów, głównie występujące w piłce nożnej i innych sportach zespołowych:

Kursy meczowe – Najpopularniejszy zakład, 1X2, zakładamy czy wygra gospodarz, będzie remis bądź wygra gość.
Poniżej/Powyżej – dotyczy ilości bramek w meczy, żółtych kartek, jak i zdobytych punktów czy rzutów rożnych.
Zakład bez remisu – w przypadku remisu, stawka zostanie nam zwrócona.
Moneyline – zakład na ostatecznego wygranego. Za remis nie ma zwrotów, ponadto ML uwzględnia dogrywki.
Wynik do przerwy – liczy się wynik w pierwszej połowę, razem z doliczonym czasem.
Handicap – ilość punktów przyznanej słabszej ze stron, stosowane zazwyczaj np. w wyścigach konnych oraz golfie.
Ilość Żółtych i Czerwonych kartek – obstawiamy, która drużyna otrzyma pierwszą kartkę w meczu.
Obie drużyny strzelą gola – prosty zakład, czy drużyny strzelą bramkę czy nie.
Dokładny wynik – zakładamy się o dokładny wynik spotkania.

Tak więc widzisz, na pytanie jak grać na zakładach bukmacherskich trzeba odpowiedzieć na to jasno… poznaj zasady, rodzaje zakładów bukmacherskich, poznaj dokładnie jedną dyscyplinę sportową a najlepiej ligę do obstawiania meczów i na początek skup się na tym a wyniki powinny same przyjść. Bo gra na zakładach bukmacherskich to ciągłe zdobywanie wiedzy i analiza – bez tego nigdy nie nauczysz się dobrze grać na zakładach bukmacherskich czy to w Internecie czy to w punktach stacjonarnych bukmacherów z licencją.

 

Jak grać u bukmachera?

Mało jest graczy, którzy obstawiają mecze dla podwyższenia emocji. Większości z nas nastawionych jest na zysk. Nie mówimy o milionowych dochodach, ale choć niewielkich i systematycznych zarobkach. Faktem jest, że zarabiając przez Internet to właśnie internetowe firmy bukmacherskie oferujące zakłady bukmacherskie cieszą się największą popularnością.

W końcu ze sportem każdy z nas miał do czynienia, poza tym kto nie kibicuje piłkarzom podczas wielkich imprez sportowych? W sieci jest mnóstwo ofert bukmacherów. Każdy z nich bardzo zabiega o naszą rejestrację, stąd tak ciekawe bukmacherskie bonusy powitalne.

Jednak nie możemy zapominać, że jesteśmy w tym świecie totalnymi laikami i nasze pytanie już na wstępie brzmi „jak grać u bukmachera, by zarabiać na zakładach bukmacherskich?”. Nasza uwaga skoncentrowana jest na poradnikach bukmacherskich.

Jednak zastanówmy się czy faktycznie jest sens ich kupowania? Czy ktoś sprzedawałby nam za kilkanaście złotych odpowiedź na to pytanie, które zadaje sobie większości typerów? Zasad obstawiania meczy możemy spokojnie poszukać na forach internetowych.

Tam głównie znajdziemy wiele ciekawych informacji. Znajdziemy tam również dzienniki innych typerów, którzy podają swoje typy – za darmo. Zazwyczaj nie ma w tym żadnych haczyków. Prowadzą oni takie tematy dla siebie, po czym często podsumowują miesiąc czy rok. Wyciągają wnioski – piszą co zrobili nie tak, co można by było poprawić grając u bukmachera.

Dla początkujących graczy takie wnioski mogą być również ważne. By zarabiać na zakładach bukmacherskich w firmach bukmacherskich nie musimy kupować płatnych typów czy śledzić na bieżąco wszystkie drużyny i zawodników. To wręcz niemożliwe.

Warto upodobać sobie np. piłkę nożną z Ameryki Południowej albo męski tenis. Dzięki temu zwiększymy prawdopodobieństwo trafienia. Ale i to nie jest wskaźnikiem, dzięki któremu mamy zagwarantowane wygrane. Jednak nie możemy obstawiać wydarzeń sportowych na tzw. chybił-trafił.

Nasze zakłady bukmacherskie muszą być przemyślane. Jeśli zdarzyła się nam przegrana warto zanalizować dane spotkanie i wyciągnąć wnioski, by nie popełnić dalej tego błędu. Nasza strategia może się normować w trakcie obstawiania. Dzięki wyciąganym wnioskom dojdziemy do tego, aby nie obstawiać np. kobiecego tenisa, gdyż na tym najwięcej traciliśmy.

 

Gra na zakładach bukmacherskich = ciągła nauka

Obstawiając mecze nauka będzie nas z pewnością kosztować. Ale nie w formie kupowania poradników, ale praktyki. Tylko ona może nas przybliżyć do większych wygranych. Z czasem być może sami stworzymy swoją strategię, dzięki której będziemy miesięcznie zarabiać duże pieniądze.

Jednak tego wszystkiego nie nauczymy się czytając kilkuset stronicowych poradników. Najważniejsze zasady są dostępne za darmo w sieci, potem musimy już zacząć obstawiać. W międzyczasie nauczymy się opanowywać swoje emocje. One w dużym stopniu są zależne od naszego sukcesu.

Poza tym stosujmy metodę – mniej znaczy więcej. Nie obstawiajmy wszystkich meczy (to podstawowa nauka dla poszukujących jak grać zakłady bukmacherskie u bukmachera). Nawet jeśli nie zakładamy się o duże kwoty. Lepiej wybrać dwa, trzy spotkania w ciągu dnia, na które jesteśmy bardziej pewni i tu lepiej zainwestować jest nieco więcej gotówki.

Dzięki temu sami nie będziemy przemęczeni analizując spotkania, poza tym zauważymy, że taka taktyka niesie za sobą więcej zysków.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Polecane artykuły

Zostaw opinię