Jak Obstawiać Zakłady na Piłkę Ręczną?

30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

Czy jesteś gotowy, by zanurzyć się w fascynujący świat obstawiania zakładów na piłkę ręczną? Oto Twój przewodnik po tym emocjonującym sporcie, w którym znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące zakładów bukmacherskich. Dowiedz się, jakie rodzaje zakładów są dostępne, jakie są zasady i jak uniknąć najczęstszych błędów. Zacznijmy!

Zakłady 1X2

Najpopularniejszym rodzajem zakładów na piłkę ręczną są zakłady 1X2. Oznacza to obstawienie wyniku meczu:

• 1 – oznacza zwycięstwo drużyny wymienionej na pierwszym miejscu,
  • X – oznacza remis,
  • 2 – oznacza zwycięstwo drużyny wymienionej na drugim miejscu.

Zakłady Poniżej/Powyżej X Goli

Kolejny rodzaj zakładów to obstawienie, czy suma zdobytych goli w meczu będzie poniżej czy powyżej określonej wartości:

• Poniżej – oznacza, że suma zdobytych goli będzie poniżej wyznaczonej wartości,
  • Powyżej – oznacza, że suma zdobytych goli będzie powyżej wyznaczonej wartości.

Zakłady na Wynik Połowy

Możesz również obstawiać wynik połowy spotkania:

Zakłady na Wynik Całego Meczu

Jeśli jesteś pewny, jak potoczy się cały mecz, możesz obstawiać wynik pierwszej połowy i wynik na koniec meczu:

• 1/1 – oznacza, że drużyna wymieniona na pierwszym miejscu wygra 1. połowę i wygra cały mecz,
  • 1/X – oznacza, że drużyna wymieniona na pierwszym miejscu wygra 1. połowę, a mecz zakończy się remisem,
  • 1/2 – oznacza, że drużyna wymieniona na pierwszym miejscu wygra 1. połowę, a drużyna wymieniona na drugim miejscu wygra cały mecz,
  • X/1 – oznacza, że pierwsza połowa zakończy się remisem, a drużyna wymieniona na pierwszym miejscu wygra cały mecz.

Zakłady Nieparzysta/Parzysta Suma Goli

Ciekawym rodzajem zakładów jest obstawienie, czy suma goli zdobytych w meczu będzie nieparzysta czy parzysta:

• Nieparzysta – oznacza nieparzystą sumę goli zdobytych w meczu,
  • Parzysta – oznacza parzystą sumę goli zdobytych w meczu.

Podwójna Szansa

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na wygraną, możesz obstawić wynik meczu w ramach podwójnej szansy:

• 1X – oznacza, że drużyna wymieniona na pierwszym miejscu wygra lub zremisuje mecz,
  • 12 – oznacza, że drużyna wymieniona na pierwszym lub drugim miejscu wygra mecz,
  • X2 – oznacza, że drużyna wymieniona na drugim miejscu zremisuje lub wygra mecz.
sts aktualne promocje 2024

Zakłady Handicap

Kolejny rodzaj zakładów to obstawienie zwycięzcy meczu po uwzględnieniu handicapu przyznanego jednej ze stron w postaci określonej liczby goli:

• 1H – oznacza wygraną drużyny wymienionej na pierwszym miejscu po uwzględnieniu handicapu,
  • 2H – oznacza wygraną drużyny wymienionej na drugim miejscu po uwzględnieniu handicapu.

Zakłady na Wynik Połowy z Handicapem

Jeśli jesteś fanem zakładów na wynik połowy z dodatkowym wyzwaniem, obstaw wynik połowy z uwzględnieniem handicapu:

Zakłady na Sumę Goli w Połowie

Jeśli jesteś zafascynowany wynikami w określonym fragmencie meczu, obstaw wynik w połowie z uwzględnieniem liczby goli:

• Poniżej – oznacza, że suma zdobytych goli będzie niższa od wartości określonej w zakładzie,
  • Powyżej – oznacza, że suma zdobytych goli będzie wyższa od wartości określonej w zakładzie.

200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

Zakłady na Połowę z Największą Sumą Goli

Jeśli chcesz obstawić, w której połowie spotkania zostanie zdobyte więcej goli:

1. połowa – oznacza, że więcej goli zostanie zdobytych w 1. połowie spotkania,
    1. połowa – oznacza, że więcej goli zostanie zdobytych w 2. połowie spotkania,
  • Tyle samo – oznacza, że w 1. i 2. połowie zostanie zdobytych tyle samo goli.

Zakłady na Wynik i Sumę Goli

Ostatnim rodzajem zakładów, o którym musisz wiedzieć, jest obstawienie wyniku meczu i czy suma goli będzie poniżej czy powyżej określonej wartości:

• 1 i poniżej – oznacza zwycięstwo drużyny wymienionej na pierwszym miejscu i że suma zdobytych goli będzie poniżej wyznaczonej wartości,
  • X i poniżej – oznacza remis i że suma zdobytych goli będzie poniżej wyznaczonej wartości,
  • 2 i poniżej – oznacza zwycięstwo drużyny wymienionej na drugim miejscu i że suma zdobytych goli będzie poniżej wyznaczonej wartości.

Podsumowanie

Teraz, gdy masz pełen przegląd rodzajów zakładów na piłkę ręczną, jesteś gotowy, by rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem. Pamiętaj, że kluczem do sukcesu jest dokładna analiza drużyn, statystyk i formy zawodników.