KSW obstawianie

Obstawianie KSW + nasze typy (to musi się udać)

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Federacja KSW to prawdziwa maszyna do robienia emocji, i znów szykuje dla nas prawdziwą ucztę dla fanów sportów walki. Tym razem światło ringu padnie na KSW 87, które rozegra się 14 października w urokliwym Trzyńcu. Walka wieczoru? Reprezentant gospodarzy, Michal Martinek, stanie naprzeciwko Darko Stosića.

Ale jak obstawiać te starcia w Fortunie?

Walka Wieczoru: Darko Stošić kontra Michal Martínek

Na pierwszy ogień idzie walka wieczoru, w której Darko Stošić #1 (18-6, 12 KO, 1 Sub) spotka się z Michalem Martínkiem #3 (10-4, 6 KO, 1 Sub). Stošić to chłopak, który swoje pazury pokazywał już w najlepszych federacjach sportów walki na kuli ziemskiej. Po swoim przylądkańskim transferze do KSW, notuje na swoim koncie 5 wygranych i zaledwie 1 porażkę.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

To jedna z nielicznych chwil, kiedy uległ przeciwnikowi, którym był obecny mistrz wagi ciężkiej, Phil de Fries. Darko od tego czasu ma jedno jasno postawione marzenie – zdobyć szansę na rewanż i musi wygrać swoją nadchodzącą potyczkę, by zbliżyć się do tego celu.

Michal Martinek, nasz Czech w sobotnią noc, będzie walczył przed swoją gorącą, czeską publicznością. To już drugi raz, kiedy stanął on w ringu KSW. W swoim debiucie okazał się zwycięzcą, ale potem niestety musiał połknąć gorycz porażki w pojedynku z Danielem Omielańczukiem. Aktualnie zajmuje 3. miejsce w rankingu KSW w swojej wadze, co oznacza, że dostaje prawdziwą szansę, przystępując do walki z tak wymagającym rywalem jak Stosić.

Wystarczy rzucić okiem na statystyki obu tych wojowników, aby stwierdzić, że lubią oni rozstrzygać sprawy przed czasem. Zarówno Stosić, jak i Martinek, wygrywają głównie przez nokauty. Wydaje się, że ta walka nie dojdzie do punktu kulminacyjnego – ktoś padnie na deski.

Moje typy? Wierzę, że Darko Stosić wygra to starcie przed czasem. Serb jest znacznie bardziej doświadczony od Czechów i ma na swoim koncie wiele udowodnionych zwycięstw na galach KSW. W porównaniu z nim, Martinek zawiódł w swoim ostatnim starciu z Omielańczukiem. Wydaje się, że Stosić jest na wyższym poziomie niż Polak, więc reprezentant Czech będzie miał na pewno trudniejsze zadanie.

W mojej ocenie, Darko Stosić wygra przez KO/TKO lub DQ – kurs 2.00.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Roman Szymański Przeciwko Leo Brichta

Kolejny hit wieczoru to starcie pomiędzy Romanem Szymańskim #3 (17-7, 4 KO, 4 Sub) a Leo Brichtą #7 (11-3 1NC, 5 KO, 4 Sub).

Roman Szymański to prawdziwy showman i ostatnio przyprowadził fanów KSW do szaleństwa w swojej ostatniej walce. Polak, niestety, przegrał z Valeriu Mirceą, ale nie ma co ukrywać – to było jedno z najciekawszych pojedynków minionych gal KSW.

Teraz Szymański stoi przed kolejnym wyzwaniem, rywalem będzie Czech Leo Brichta. Nasz Polak ma już na swoim koncie aż 17 zwycięstw i 7 porażek w karierze. Aktualnie zajmuje 3. miejsce w rankingu wagi lekkiej. Ostatnio Szymański prezentował się świetnie, zwyciężając aż 4 razy z rzędu, zanim trafił na Mirceę. To zdecydowanie komplikuje sytuację, ale pamiętajmy, że między tymi dwoma wojownikami bilans wynosi 1-1, co oznacza, że możemy spodziewać się jeszcze jednego emocjonującego pojedynku.

A co z Leo Brichtą? Czech zajmuje 7. miejsce w rankingu KSW. W swojej karierze zdołał wygrać 11 walk i przegrać 3 razy. Brichta jest jeszcze świeży w KSW, bo stoczył zaledwie jedną walkę, a było to starcie z Maciejem Kazieczko.

Według mojej oceny, Roman Szymański jest tutaj faworytem. To doświadczony zawodnik, który stawiał czoła silniejszym rywalom w swojej karierze. Dlatego też stawiam na jego zwycięstwo na KSW 87!

Warto zwrócić uwagę na kurs – Roman Szymański wygra walkę za 1.47.

lvbet bonus bez depozytu 2024

Podsumowanie

KSW 87 obiecuje nam emocje na najwyższym poziomie. Walka wieczoru między Darko Stosićem a Michalem Martínkiem może dostarczyć nam niezapomnianych chwil, a pojedynek Szymański kontra Brichta będzie prawdziwym testem dla obu zawodników.

Jak typować te starcia w Fortunie? Moje typy są jasne: Stosić wygrywa przed czasem, a Szymański zostaje zwycięzcą.

Więcej na https://www.obstawianie.net/typy-na-ksw-ufc-mma.html

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Polecane artykuły

Zostaw opinię