Jak obstawiać siatkówkę

Siatkówka na Igrzyskach Olimpijskich

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Siatkówka na Igrzyskach Olimpijskich – Analiza i Prognozy

Siatkówka na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu już teraz budzi ogromne emocje wśród polskich kibiców. W tym artykule przyjrzymy się bliżej szansom reprezentacji Polski zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Zapraszamy do zapoznania się z analizą typów, kursów oraz terminarzem tegorocznej olimpiady!

Zasady Kwalifikacji na Igrzyskach Olimpijskich 

Kwalifikacje do turniejów kobiet i mężczyzn przeprowadzono na podobnych zasadach. Francja, jako gospodarz, miała zapewnione miejsce w obu turniejach, pozostawiając 11 miejsc do obsadzenia. W trzech turniejach eliminacyjnych awans uzyskały m.in. Polska, USA, Turcja, Brazylia, Dominikana i Serbia wśród kobiet oraz Polacy, Kanadyjczycy, Niemcy, Brazylijczycy, Japończycy i Amerykanie wśród mężczyzn.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Polska w Kwalifikacjach na Igrzyskach Olimpijskich 

Polskie siatkarki pod dowództwem Stefano Lavariniego zdołały wywalczyć awans, pokonując w trudnym turnieju eliminacyjnym drużyny takie jak Włochy, USA czy Niemcy. Z kolei reprezentacja mężczyzn, prowadzona przez Nikołę Grbicia, odniosła sukces w Chinach, pokonując m.in. Argentynę i Holandię.

Typy i Kursy na Siatkówkę na Igrzyskach Olimpijskich

W zakładach bukmacherskich STS możemy już teraz zobaczyć kursy na potencjalne sukcesy polskich siatkarzy.

Kurs na złoty medal męskiej reprezentacji Polski wynosi 3.25, a na zdobycie medalu 1.45. Natomiast kurs na złoto kobiet to aż 20.00, a na medal 5.00.

Turniej Finałowy Siatkówki na Igrzyskach Olimpijskich

Turnieje finałowe kobiet i mężczyzn odbędą się w hali Paris Expo Porte de Versailles. System rozgrywek przewiduje trzy grupy po cztery drużyny, z których po dwa najlepsze zespoły awansują do fazy pucharowej. Całe zmagania odbędą się w dniach 27 lipca – 11 sierpnia 2024 r.

superbet promocje 2024

Klasyfikacja Medalowa Wszech Czasów w Siatkówce na Igrzyskach Olimpijskich

W klasyfikacji medalowej wszech czasów mężczyzn prowadzi Brazylia, zaś wśród kobiet Chiny. Polska ma na swoim koncie jeden złoty medal męski oraz dwa brązowe medale kobiece.

Podsumowanie

Siatkówka na Igrzyskach Olimpijskich obiecuje wielkie emocje dla polskich kibiców. Pomimo wyzwań, reprezentacja Polski stanie do walki o najwyższe cele. Zapraszamy do śledzenia naszych siatkarzy i siatkarek w czasie tegorocznej olimpiady w Paryżu!

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Polecane artykuły

Zostaw opinię