Wirtualne sporty na zakładach bukmacherskich

Wirtualne sporty na zakładach bukmacherskich

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Każdy z nas miał do czynienia ze sportem. Mogliśmy nie lubić wychowania fizycznego w szkole i dać nauczycielowi zwolnienie na cały rok. Ale to nie ważne. Z pewnością wszyscy choć raz oglądali jakikolwiek mecz, a już na pewno piłkarski.

Mistrzostwa Świata to impreza, która jest nagłaśniana w każdym kraju. Wiemy zatem, że samo kibicowanie to już spore emocje. A kiedy wchodzą do tego prawdziwe pieniądze? Właśnie za to wielu z nas kocha zakłady bukmacherskie, za ten dodatkowy dreszczyk emocji.

Za to, że w przeciągu jednego dnia możemy zarobić miesięczną pensję. Dla zupełnie początkujących typerów może okazać się to za dużo.

Oczywiście możemy przed meczem ustalić jaki może być jego wynik, ale nie grać na prawdziwe pieniądze. Mimo to wielu bukmacherów proponuje swoim graczom możliwość gry na wirtualne pieniądze i oferuje wirtualne zakłady bukmacherskie.

To naprawdę bardzo ciekawe rozwiązanie. Wygrana nawet wirtualnych żetonów daje nam równie wiele zadowolenia co prawdziwych pieniędzy. Oczywiście z czasem to minie i poczujemy chęć wygrywania tych prawdziwych pieniędzy.

Co nam dają wirtualne zakłady bukmacherskie?

I czy nie jest to stratą czasu? Jeśli podejdziemy do tematu na poważnie i będziemy traktować żetony jak prawdziwe pieniądze to ta nauka z pewnością może nas wiele nauczyć. Przede wszystkim możemy wypróbować grę różnymi systemami i zauważyć ich mocne i słabe strony.

Po wyciągnięciu wniosków będziemy bogatsi o wiedzę, ale nie ucierpi na tym nasz portfel. Wielu graczy może grać jednak nierozważnie biorąc pod uwagę fakt, że nie mają do czynienia z prawdziwą gotówkę. Wtedy owszem taki proces jest stratą czasu.

Ale to już pokazuje, że nie nadajemy się do typowania meczów, ponieważ ich obstawianie i czerpanie z tego zysków to proces długoterminowy.

Wchodząc w zakładkę wirtualne zakłady bukmacherskie i grając na wirtualne żetony możemy zobaczyć na jakiej zasadzie działa ta machina, czy dobrze nam się porusza po stronie bukmachera i czy ma on ciekawą ofertę. To bardzo ważne informacje, które warto znać przed obstawieniem meczu za prawdziwe pieniądze.

Warto poświęcić na to trochę czasu, z pewnością zaowocuje to dla nas w przyszłości w postaci zarobku z zakładów bukmacherskich.

 

Obstawianie wirtualnych sportów

Wybranie odpowiednich spotkań na kuponie jest kluczowe (nawet gdy bawimy się w obstawianie meczy za darmo). W tym czasie nasza głowa powinna być „chłodna”, a umysł szeroko „otwarty”. Oczywiście nie chodzi o to, by wszystkie spotkania typować z tygodniowym wyprzedzeniem, a następnie zastanawiać się nad ich wyborem.

Pamiętajmy, że w każdym wypadku do gry wchodzą nasze pieniądze, prawdziwa gotówka.

 

Jak obstawiać wirtualne sporty?

Wiele osób po wygranej idzie na ciosem i szybko typuje kolejne spotkanie w nadziei na kolejną wygraną.
Niestety takie zagrania są złudne i prowadzą do równie szybkiej utraty wcześniej zarobionych pieniędzy.

Jedna z najważniejszych, podstawowych zasad obstawiania meczów brzmi – szanuj pieniądze, które wygrywasz!
Nie można zacząć obstawiać coraz większej ilości spotkań „dla zabawy”.

Oczywiście zdarzy się tak, że dany zakład wyjdzie nam na plus, ale w sumie jest to nieodpowiednia taktyka. Jeśli jeszcze gramy o niskie kwoty to takie zagrania nie będą nas tak bardzo bolały jak te na o wiele wyższe stawki.

Prawdą jest, że ciężko jest obstawiać każdy mecz jakby było to spotkanie za ostatnie pieniądze, ten najważniejszy w naszym życiu. Jeśli na poważnie myślimy o zarabianiu na zakładach bukmacherskich to warto spisać sobie swój regulamin i sztywno trzymać się jego zasad.

Za każdym razem, przed każdym meczem zastanówmy się czy jest on wart naszych pieniędzy.
Zdarza się tak, że zarobione w tak szybkim tempie pieniądze równie szybko tracimy, ponieważ nie zaznaliśmy prawdziwej ich ceny.

 

Wirtualny bukmacher czy stacjonarny?

Być może warto wtedy pomyśleć o obstawianiu zakładów u bukmacherów stacjonarnych?

Bukmacherzy Internetowi to dostęp do obstawiania meczów dzień i noc. I w tym przypadku ważną rolę odgrywa doświadczenie. Po wielu przegranych warto zastanowić się co robiliśmy nie tak. Być może właśnie brak szanowania zarobionych pieniędzy pozbawiło nas szansy na naprawdę większe wygrane? Jeśli jednak nie potrafimy szanować owej gotówki musimy być przygotowani na większe straty.

Tak więc gdy chcemy obstawiać mecze (nie tylko po przez opcję u kilku bukmacherów „obstawianie meczy za darmo” bez depozytu) i grać na zakładach bukmacherskich dla zabawy ale na prawdziwe pieniądze warto się dobrze zastanowić czy jest to zajęcie dla nas…

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Polecane artykuły

Zostaw opinię