grupy na Euro

Ile drużyn wychodzi z grupy na Euro?

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Sprawdźmy jakie drużyny awansują z grupy na Euro?

Współczesny format mistrzostw Europy w piłce nożnej umożliwia awans do fazy play-off 16 spośród 24 uczestniczących drużyn. To oznacza, że jest łatwiej przejść dalej niż wrócić do domu.

Do następnej rundy kwalifikują się dwie najlepsze drużyny z każdej z sześciu grup oraz cztery najlepsze spośród wszystkich zespołów, które zajmą trzecie miejsce w swoich grupach. Kryteria wyłonienia najlepszych drużyn opierają się na tzw. „małej tabeli”, która porównuje wyniki zainteresowanych ekip.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Mechanizm rozstrzygania remisów

Jeśli w grupie mistrzostw Europy dwie lub więcej drużyn zdobędzie tę samą liczbę punktów, pierwszeństwo ma bezpośrednie starcie pomiędzy nimi. Jest to odmienne podejście w porównaniu do mistrzostw świata, gdzie uwzględniany jest ogólny bilans bramek zdobytych przez reprezentacje.

Zawieszenia za żółte kartki

Warto pamiętać, że każdy gracz, który na Euro zobaczy dwie żółte kartki, musi pauzować w kolejnym meczu. Czy zdarzało się to polskim piłkarzom?

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Możliwość zerowania kartek

Na mistrzostwach Europy istnieje możliwość „zerowania” kartek dla czterech najlepszych drużyn, które awansują do półfinałów. Jak to działa i czy miało to miejsce w poprzednich edycjach mistrzostw?

Z czerwoną kartką wiąże się natomiast automatyczne zawieszenie gracza na kolejne spotkanie. Często jest to jedno spotkanie, ale w przypadku wyjątkowo brutalnych fauli kara może zostać zaostrzona.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Polecane artykuły

Zostaw opinię