AS Roma - Cagliari typy

Jak obstawiać mecz AS Roma – Cagliari?

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

AS Roma, pod nowym dowództwem Daniele de Rossiego, odnotowała oczekiwany sukces, wygrywając dwa ostatnie mecze. Czy Rzymianie utrzymają dobrą passę w starciu z Cagliari? Sprawdźmy typy i kursy na nadchodzący mecz oraz analizę sytuacji.

Typy Bukmacherskie AS Roma – Cagliari:

1. AS Roma Wygra Mecz (Kurs: 1.50): Roma triumfowała w trzech ostatnich pojedynkach z Cagliari, a ostatnia porażka miała miejsce dziesięć lat temu. 2. Cagliari Nie Strzeli Gola (Kurs: 1.97): Cagliari słabo radzi sobie na wyjazdach, będąc jedną z najsłabszych drużyn w Serie A. 3. Roma Strzeli Ponad 1,5 Gola (Kurs: 3.20): Rzymianie zdobyli ponad 1,5 gola w 7 z ostatnich 10 meczów u siebie.

Aktualne Kursy z www.superbet.pl

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Faworyt i Oczekiwania:

Zmiana trenera na legendę klubu, Daniele de Rossiego, wpłynęła pozytywnie na AS Roma. Drużyna prezentuje odważniejszą grę, co potwierdzają dwie ostatnie wygrane. Teraz, z Cagliari na przedostatnim miejscu w tabeli, wydaje się, że Rzymianie są klarownymi faworytami. Różnice klas są widoczne, i Roma najprawdopodobniej zwycięży.

Skuteczność AS Roma:

Oczekujemy pewnego zwycięstwa gospodarzy. W tym sezonie Roma zdobyła 24 gole przed własną publicznością, osiągając średnią skuteczność 2,2 gola na mecz. Przeciwko Cagliari istnieje duże prawdopodobieństwo przekroczenia linii 1,5 zdobytych goli.

Cagliari jako Outsider:

Cagliari, aktualnie jedna z najgorzej grających drużyn na wyjeździe, nie wygrała jeszcze ani razu na obcym stadionie w tym sezonie. Prognozujemy, że gościom nie uda się nawet zdobyć jednego gola.

Historia Bezpośrednich Starć AS Roma vs Cagliari:

Trzy ostatnie spotkania zakończyły się zwycięstwem AS Romy, a bilans historyczny przemawia na korzyść Rzymian – 44 wygrane, 24 zwycięstwa Cagliari oraz 28 remisów. Ostatnie zwycięstwo Cagliari nad Rzymianami miało miejsce ponad 10 lat temu.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Statystyki Meczowe AS Roma – Cagliari:

Sprawdzamy aktualne statystyki meczów oraz bilans bezpośrednich pojedynków. AS Roma prezentuje się mocno przed własną publicznością.

Informacje o Meczu:

  • Miejsce: Stadion Olimpijski, Rzym
  • Transmisja: STS TV, Eleven Sports

Podsumowanie AS Roma – Cagliari:

W zakładach bukmacherskich jasnym faworytem jest AS Roma (Kurs: 1.50). Cagliari, z problemami na wyjazdach, prawdopodobnie nie sprosta Rzymianom. Oczekujemy pewnego zwycięstwa gospodarzy, a historia i statystyki meczowe potwierdzają dominację AS Romy nad Cagliari. Czy Daniele de Rossi poprowadzi swój zespół do kolejnego triumfu? Sprawdźmy to już w najbliższym meczu!

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Polecane artykuły

Zostaw opinię