Jak Zacząć Obstawiać Mecze w BETFAN

Jak Zacząć Obstawiać Mecze w BETFAN?

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Bukmacher BETFAN to prawdziwa perełka wśród polskich legalnych bukmacherów. Stworzony po to, aby dostarczać codziennie niezapomniane chwile rozrywki. Tutaj nie tylko stawiasz zakłady, ale przede wszystkim świetnie się bawisz.

BETFAN oferuje szeroką gamę kategorii sportowych, w tym SPORT, LIVE, ESPORT i ROZRYWKA. Możemy śmiało powiedzieć, że ponad 1 500 000 zakładów miesięcznie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Dodatkowo, znajdziesz u nas zakłady, które nie występują nigdzie indziej!

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

1. Otwórz Darmowe Konto w BETFAN

Jeśli jesteś gotowy na rozpoczęcie przygody z BETFAN, to zacznijmy od początku. Otwórz swoje darmowe konto, co zrobisz w zaledwie dwóch prostych krokach. Najpierw, znajdź w prawym górnym rogu swojej przeglądarki internetowej (niezależnie od tego, jakiej używasz) DUŻY, ŻÓŁTY przycisk „OTWÓRZ KONTO”. Jako że długość nie ma znaczenia, skróciliśmy nazwę, abyś mógł błyskawicznie rozpocząć swoją przygodę. I pamiętaj, KONTO zawsze jest darmowe! Formularz rejestracyjny jest dwukrokowy, by zapewnić Ci produkt najwyższej jakości. Ostatnim etapem jest aktywacja konta poprzez kliknięcie w link, który wysłaliśmy na Twój adres e-mail.

2. Wpłata Środków na Konto

Po zarejestrowaniu konta, nadszedł czas, aby wpłacić środki na swoje konto. To proste – zaloguj się na swoje konto, wybierz DUŻY, ŻÓŁTY przycisk „WPŁAĆ” (znajdziesz go tuż pod swoim nazwiskiem na koncie) i doładuj swoje konto dowolną kwotą. W BETFAN nie ma ograniczeń, „the sky is the limit.”

3. Gotów? Czas na Zakłady w Betfan!

Gratulacje! Dotarłeś do ostatniego etapu, aby stać się pełnoprawnym graczem BETFAN. Teraz, gdy jesteś zalogowany, możesz zapoznać się z naszą atrakcyjną ofertą zakładów w kategoriach SPORT, LIVE, ESPORT i ROZRYWKA. Jesteśmy dumni z wyglądu każdej z tych kategorii.

Teraz, krok po kroku, wyjaśnimy, jak zawierać zakłady:

1. Wybierz, Co Chcesz Zagrać

W BETFAN masz do wyboru szeroki wachlarz zakładów, począwszy od zakładów przedmeczowych, przez zakłady live, zakłady esportowe, aż po zakłady z kategorii rozrywki. Wybór należy do Ciebie, ale my postaraliśmy się, abyś szybko odnalazł pożądany zakład. Jeśli jesteś niecierpliwy, skorzystaj z naszej wyszukiwarki, która pomoże Ci odnaleźć zakład błyskawicznie.

betfan-bonus-na-start

2. Dodawaj, Usuwaj, Kombinuj!

Jeśli znalazłeś już swój zakład, dodaj go do kuponu. To proste, jak większość rzeczy w BETFAN. Kliknij na kurs i gotowe! Twój zakład znajduje się na kuponie. Czy grasz pojedynczy zakład? Nie ma problemu. Może wolisz więcej zdarzeń na kuponie? Po prostu dodaj kolejne tak szybko, jak poprzednie. Jeśli zmienisz zdanie, usuń zdarzenie z kuponu. A może chcesz zagrać zakład systemowy? W BETFAN masz pełną kontrolę nad swoimi zakładami.

3. 3, 2, 1… Start!

Ostatni etap to wybór stawki. Zdecyduj, za ile chcesz zagrać, a nasz system obliczy, ile możesz wygrać. Jeśli chcesz podbić stawkę, zrób to wygodnie i kliknij „ZAGRAJ.” Teraz, z pasami zapiętymi, wkroczysz w świat nieskończonych emocji sportowych w BETFAN!

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Polecane artykuły

Zostaw opinię